• ZEBRANIE Z RODZICAMI

• W dniu 23.05.2024 r. (czwartek) w naszej szkole odbędą się zebrania z rodzicami:

godz. 17.15 - oddział przedszkolny

godz. 17.00 - 2d;  3a,b,c,d,. klasy 4e;  5a,c;    6a,c,d,e;     8a,c,dw;

godz. 18.30 -   1b,c,d;   2a,b,c; klasy 4a,b,c,d;   7a,b,c,dw;

Klasy 5b, 5d, 6b w innym terminie (16.05.2024).

Klasa 1a -środa godz.18.00

klasa 3e -środa godz.19.30

Wszyscy nauczyciele nie będący wychowawcami będą dostępni dla rodziców w godzinach 17.30-19.00.

Serdecznie zapraszamy.

• VI Turniej Szachowy

• NIECODZIENNA WIZYTA;-)

09.05.2024 nasi najmłodsi szachiści - uczestnicy VI Turnieju Szachowego dla klas I-III zostali zaproszeni do gabinetu Pani Dyrektor Moniki Kubackiej-Żurek na wręczenie medali i dyplomów. Wizyta cieszyła się wielkim zainteresowaniem, było to ogromne wyróżnienie. Chętni zasiadali na fotelu dyrektorskim inni częstowali się słodkościami, a jeszcze inni zadawali sporo pytań. Po części nieoficjalnej Pani Dyrektor wręczyła Puchar dla najlepszego szachisty.

Zwycięzcą VI Turnieju Szachowego został Marcin Chmielnicki z klasy 3c.

II miejsce zdobył Miłosz Bartnik z klasy 3d

III miejsce Szymon Patynowski z klasy 3c

4 miejsce Stanisław Prochowicz 3c

5 miejsce Dominik Rzepniewski 3d

6 miejsce Filip Majcher 3c

W turnieju wzięło udział 20 uczniów, wszyscy spędzili wspaniały czas z Panią Dyrektor, a na koniec otrzymali dyplomy za udział w turnieju.

• Relacja z wycieczki klasy 4A

•

Uczniowie  klasy  4a postanowili przeznaczyć fundusze zebrane ze sprzedaży ciast na karmę dla zwierząt. Najbliższe schronisko jest w Zielonce i tam tez udaliśmy się 8 maja zaopatrzeni w puszki dla piesków. Wyprowadziliśmy pieski na spacer na glinianki a potem urządziliśmy piknik na trawce. Ten dzień był bardzo udany- pogoda, humory i dobry uczynek 🙂

Zdjęcia--->

• Spotkanie z reprezentantem Polski w Amp Futbol

• ,, Nie musisz być wielkim, żeby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być wielkim"

Les Brown

Klasa 4c brała udział w cyklu spotkań poświęconych budowaniu relacji rówieśniczych, pewności siebie oraz umiejętnościom pomagającym radzić sobie ze stresem.

Zajęcia prowadził Pan Przemysław Świercz były reprezentant Polski w Amp Futbolu, wielokrotnie nagradzany sportowiec, działacz odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Tematyka prowadzonych zajęć była trudna, ale niezwykle ważna, dlatego jesteśmy przekonani, że zdobyte umiejętności pomogą uczestnikom w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami.

Zdjęcia --->