• Konkursy 2023/2024

• Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

• 17.04.2024 17:16
          • Miło nam poinformować, że uczniowie klas siódmych uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 4 , w dzielnicy  Ursus. W eliminacjach warszawskich, nasza trzyosobowa reprezentacja w składzie: Kacper Pazio z klasy 7A oraz Mateusz Kociołek i Patryk Ulaszewski z klasy 7DW zajęła 5 miejsce.
                 Dziękujemy i gratulujemy
          • VII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas IV

• 17.04.2024 15:35
          • 16 kwietnia 2024r. odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas IV, w którym wzięło udział dwóch naszych uczniów. Wprawdzie nie udało się zdobyć punktowanego miejsca  w konkursie matematycznym ale nasza drużyna zdobyła Nagrodę Dyrektora SP 58 za zdobycie I miejsca w quizie o Enigmie.
          • Eliminacje dzielnicowe 47. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

• 15.04.2024 10:13
          • Eliminacje dzielnicowe 47. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” odbyły się 26 marca 2024r. w Szkole Podstawowej nr 189 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów. Wszyscy recytatorzy wystąpili na bardzo wysokim poziomie i ostatecznie Helenka Bogucka i Iga Grądzka zajęły trzecie miejsca w swoich kategoriach wiekowych, a Maksymilian Urbański został wyróżniony za swój występ. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
          • Szkolny konkurs  z okazji Dnia Liczby Pi.
          • Szkolny konkurs z okazji Dnia Liczby Pi.

• 26.03.2024 08:13
          • Jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursów szkolnych zorganizowanych z okazji Dnia Liczby Pi.

Konkurs Lapbook Matematyczny
            1 miejsce: Dominik i Maksymilian Klimko kl. 5b
            2 miejsce: Sambor Otocki kl. 6e
            3 miejsce: Gabriela i Wiktoria Sadanowicz kl.1c
            Gratulujemy wszystkim uczestnikom, wszystkie prace nas zachwyciły!!

Konkurs Szkolny Mistrz Kostki Rubika
            1 miejsce: Mateusz Stolarczyk kl. 5a