• Uprzejmie informujemy, że  akcja Kwiecień Miesiącem Książki trwa.

• 22.04.2024 20:37
          • W ramach  projektu Starsi czytają młodszym  - uczniowie klas 1-3 z wielką przyjemnością słuchają starszych kolegów, czytających wiersze Jana Brzechwy.
            Dziękujemy za włączenie się do akcji Pani Izy Leszczyńskiej, dzięki  której i z którą układamy puzzle promujące  święto książki.
            Pozdrawiamy. Organizatorzy
          • KLEKS - nowy numer

• 17.04.2024 15:39
          • Dzień Dobry!

Zapraszam do przeczytania kolejnego numeru Kleksa, poświęconego tym razem zaletom czytania.

Pozdrawiam.
            Małgorzata Orzeszek
          • Co nowego w BIBLIOTECE?

• 22.04.2024 20:32
          • Nasza biblioteka otrzymała od Urzędu Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy publikację (wydaną na jego zlecenie ) pt.: „Rembridż. Skarb Rembertowa” autorstwa Martyny Jelonek.

• Na okładce  przeczytać można kilka słów o książce:

•

• „Jesteście gotowi na niezwykłą podróż po Rembertowie – najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy? Pakujcie plecaki, bo czeka Was wiele przygód – razem z głównym bohaterem, dzikiem Rembridżem, poszukacie prawdziwych skarbów Rembertowa. Na dobry początek wyprawy wskazówka: pamiętajcie, że małe rzeczy nagle mogą stać się bardzo ważne – szczególnie wtedy, gdy się tego nie spodziewamy. POWODZENIA.”

•

• Książka przeznaczona jest dla klas I-III. Posiadamy 30 egzemplarzy tej książki.