• Konkursy 2023/2024

• Ogólnopolski konkurs przedmiotowy - Panda

• 11.03.2024 08:27

• Zapraszamy uczniów klas IV – VIII do udziału w konkursie przedmiotowym – Panda.
            Uczniowie mogą wybrać konkurs z biologii, przyrody, geografii, chemii lub fizyki.
            Uczniowie deklarujący chęć udziału w konkursie zgłaszają się do 15 marca do swoich nauczycieli przedmiotu z podpisaną zgodą rodzica lub opiekuna oraz wpłacają wpisowe w wysokości 14,50zł.
          • Drugi etap Dzielnicowego Konkursu Logopedyczno-Recytatorskiego "Wiersze łamiące języki"

• 06.03.2024 10:29
          • Z radością informujemy, że do drugiego etapu Dzielnicowego Konkursu Logopedyczno-Recytatorskiego "Wiersze łamiące języki" zakwalifikowali się:
            z klas I-III: Małgorzata Ostrowska z Ib i Hanna Orłowska z IIb
            z klas IV-VI: Hanna Bogucka z IVd i Wiktor Boczewski z VIb
            Drugi etap odbędzie się 13 marca w SP nr 376.
            Marta Żochowska-Zbroch, Agnieszka Cieśnikowska i Julia Perzanowska-Ostrowska
          • KONKURS - Z Matematyką Przez Życie

• 06.03.2024 09:55
          • Z przyjemnością informujemy, że do drugiego etapu konkursu "Z matematyką przez życie" zakwalifikowali się:
            1. Antek Getka z klasy 4C
            2. Michał Piekarczyk z klasy 6E
            3. Julia Ziętek z klasy 6B.
            II etap odbędzie się 18.04.2024r. w Szkole Podstawowej Nr 298.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie,
            nauczyciele matematyki.
      • Nagłówek