• Akcja „Szkoły pełne Talentów”

• Drodzy Rodzice, drodzy uczniowie, przyjaciele naszej szkoły!

Nasza szkoła bierze udział w akcji
              LIDL SZKOŁY pełne TALENTÓW.
              Akcja trwa od 01.09.2023r do 05.11.2023r.
              i polega na przekazywaniu Talenciaków, czyli specjalnych kuponów na rzecz szkoły.

Jak to bywa w akcjach tego typu, kupony można otrzymać za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające co najmniej jeden owoc lub warzywo.

Oczywiście zależy nam, żeby jak najwięcej tych kuponów trafiło na konto naszej szkoły, ponieważ zgromadzone w ten sposób Talenciaki będziemy mogli wymieniać na atrakcyjne wyposażenie szkolne. Dodatkowo, każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii, gdzie wygrać można m. in. kompletnie wyposażoną salę komputerową czy roboty edukacyjne.

Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych pomoże w zbieraniu "Talenciaków" dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać.

Talenciaki można wrzucić do specjalnego pudełka umieszczonego na stoliku przy wejściu do szkoły. Można również skanować Talenciaki osobiście, wówczas prosimy o przypisywanie ich do naszej szkoły:

Szkoła Podstawowa Nr 217 Z Oddziałami Integracyjnymi

Ignacego Paderewskiego 45, 04-450 Warszawa, Mazowieckie

Zapraszamy do wspierania naszej szkoły w trakcie tej akcji.

• Zbiórka pluszaków „Dorzuć Misie” zakończona.

• Tym razem pluszaki pojechały do Białegostoku, aby wesprzeć Fundację Naszpikowani.

1 października, w trakcie meczu Legia Warszawa- Jagiellonia Białystok zostaną one rozrzucone na murawę boiska. Za każdą pluszową zabawkę Fundacja otrzyma 5 zł. Oby pluszaków było mnóstwo.

Dziękujemy Wszystkim za wielkie Serducho

• Odbiór laptopów - klasy 4

• Przypominamy, że zgodnie z informacją wysłaną wcześniej do Państwa, dziś (21.09.2023 r.) o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie na którym Rodzice klas 4 będą mogli odebrać laptopy. Prosimy zapoznać się z informacją wysłaną do Państwa Librusem.

• Opłata za obiady na październik

Termin płatności za obiady październikowe 18-22.09.2023

Kwota do zapłaty za cały miesiąc bez odliczeń 136,50 zł.

Prawie wszyscy z Państwa mają nadpłatę na koncie obiadowym wynikającą z opóźnionego statru stołówki. Bardzo proszę aby zajrzeli Państwo do aplikacji przed dokonaniem płatności. Jeżeli w pozycji salda widnieje kwota na plusie, należy odjąć tę kwotę od płatności za październik czyli od 136,50 zł.

Ania Ciechomska

Intendent

• WAŻNE! Obiady

• Szanowni Państwo,

Od poniedziałku 11.09 wznawiamy wydawanie obiadów. Zapraszamy wszystkich do korzystania ze stołówki.

Przypominam, że nieobecności dziecka na obiedzie mogą Państwo sami odznaczać w aplikacji do godziny 9.00 danego dnia.

Anna Ciechomska

Intendent

• Zebrania 12-13.09.2023 r.

• Zebrania z wychowawcami odbędą się wg harmonogramu:

12.09.2023 (wtorek) godz. 16.30 - Oddział przedszkolny

godz. 17.30 - klasy 1-4

13.09.2023 (środa)  godz. 17.00 - klasy 5-8

• WAŻNE!!!

• Szanowni Państwo,

Uprzejmie proszę o dokonywanie wpłat za obiady zgodnie z informacją na stronie szkoły. Kwota do zapłaty za wrzesień wynosi 117 zł. Termin płatności 04 - 08.09.

Nadpłata za czas niewydawanych obiadów zostanie rozliczona przy płatności za październik.

• Ważna informacja

• W dniach 04.09-08.09 nie będą wydawane obiady w szkole, z powodu konieczności ponownego zbadania wody (niejednoznaczne wyniki przeprowadzonych próbek).

Proszę zaopatrzyć dzieci w prowiant i w wodę w butelkach.

Za utrudnienia przepraszamy.