• Konkursy 2023/2024

• ÓSMY Szkolny Konkurs Fotograficzny

• 06.01.2024 09:59
        • Zapraszam wszystkich uczniów klas V - VIII do udziału w ÓSMYM Szkolnym Konkursie Fotograficznym.

Regulamin VIII Szkolnego Konkursu Fotograficznego
          "Jesień, ach to ty!"

• Jesień to najbardziej zróżnicowana pora roku. Jesienią wszystko jest możliwe: upał jak w wakacje i śnieg jak w ferie, cała paleta kolorów albo wiele odcieni szarości.

CELE KONKURSU:
          - popularyzacja fotografii jako aktywnej i kreatywnej formy spędzania wolnego czasu
          - prezentacja fotografii jako formy wyrazu artystycznego i wrażliwości estetycznej

ZASADY KONKURSU:
          1. Konkurs trwać będzie od 23 października 2023 do 24 listopada 2023.
          2. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach:
          - fotografia pejzażowa,
          - fotografia makro (zbliżenie dowolnego elementu, rośliny, owada itp.).
          3. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu najwyżej dwie, samodzielnie wykonane fotografie (po jednej w każdej kategorii lub obydwie w tej samej).
          4. Fotografia powinna mieć postać odbitki (czarno–białej, lub kolorowej) na papierze fotograficznym,
          w formacie 15cm × 21cm, naklejonej na czarny karton A4 i zatytułowanej
          (tytuł zdjęcia należy umieścić pod zdjęciem).
          5. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić imię i nazwisko autora oraz klasę.
          6. Oryginalne fotografie należy również zapisać w formacie JPEG i przesłać na adres: a.rzysko@sp217.pl
          7. Zgłoszone prace będą eksponowane na wystawie pokonkursowej w budynku naszej szkoły oraz na szkolnej stronie internetowej i facebooku.
          Po zakończeniu wystawy prace będzie można odebrać.
          8. Prace konkursowe należy składać do 24 listopada 2023 do nauczycieli plastyki lub techniki.
          9. Na zwycięzców czekają nagrody.
          10. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu (ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm.).

• Nagłówek