• Konkursy 2023/2024

• ZABAWKA EKOLOGICZNA

• 27.10.2023 10:13
        • Serdecznie zapraszamy uczniów klas 0 – III do udziału w szkolnym konkursie plastyczno-technicznym „ZABAWKA EKOLOGICZNA”.

Termin konkursu został wydłużony do 31 października.

• Celem konkursu jest:
          • kształtowanie świadomości ekologicznej,
          • dostrzeganie realnego zagrożenia życia na Ziemi,
          • rozwijanie motywacji do zdobywania wiedzy przyrodniczej.

I. Uczestnicy konkursu:
          W konkursie biorą udział uczniowie klas 0 – III.

II. Termin konkursu:
          Konkurs trwa od 11 do 31 października 2023 r.

III. Forma konkursu:

Zadaniem uczniów jest samodzielne wykonanie zabawki z naturalnych materiałów lub z surowców wielokrotnego przetworzenia.
          Każda zabawka powinna mieć załączoną kartkę z imieniem oraz nazwiskiem autora, numerem klasy, imieniem oraz nazwiskiem nauczyciela, którego uczniem jest autor pracy.
          Wykonane prace uczniowie oddają do p. Małgorzaty Żebrowskiej (sala nr 60). Szkolna komisja konkursowa oceni, które prace zajęły kolejno I, II i III miejsce, a które otrzymały wyróżnienia. Oceniając prace komisja będzie brać pod uwagę: pomysłowość, samodzielność oraz estetykę wykonania pracy.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE.

Małgorzata Żebrowska i Agnieszka Pieńkowska

• Nagłówek