• Konkursy 2023/2024

• Akcja „Szkoły pełne Talentów”

• 21.09.2023 11:41
        • Drodzy Rodzice, drodzy uczniowie, przyjaciele naszej szkoły!

Nasza szkoła bierze udział w akcji LIDL SZKOŁY pełne TALENTÓW. Akcja trwa od 01.09.2023r do 05.11.2023r. i polega na przekazywaniu Talenciaków, czyli specjalnych kuponów na rzecz szkoły.

• Jak to bywa w akcjach tego typu, kupony można otrzymać za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające co najmniej jeden owoc lub warzywo.

Oczywiście zależy nam, żeby jak najwięcej tych kuponów trafiło na konto naszej szkoły, ponieważ zgromadzone w ten sposób Talenciaki będziemy mogli wymieniać na atrakcyjne wyposażenie szkolne. Dodatkowo, każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii, gdzie wygrać można m. in. kompletnie wyposażoną salę komputerową czy roboty edukacyjne.

Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych pomoże w zbieraniu "Talenciaków" dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać.

Talenciaki można wrzucić do specjalnego pudełka umieszczonego na stoliku przy wejściu do szkoły. Można również skanować Talenciaki osobiście, wówczas prosimy o przypisywanie ich do naszej szkoły:

Szkoła Podstawowa Nr 217 Z Oddziałami Integracyjnymi

Ignacego Paderewskiego 45, 04-450 Warszawa, Mazowieckie

Zapraszamy do wspierania naszej szkoły w trakcie tej akcji.

• Nagłówek