• Rekrutacja uzupełniająca do klasy 7 dwujęzycznej

• Informujemy, że w procesie rekrutacji uzupełniającej, dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami do klasy    7 dwujęzycznej.

Chętni ucznowie z listy niezakwalifikowanych mogą składać wnioski o przyjęcie razem ze świadectwem ukończenia klasy 6 do piątku 12 lipca 2024r. do godziny 16:00 w sekretariacie szkoły.

Wniosek o przyjęcie dostępny jest w Systemie Rekrutacji w zakładce PLIKI DO POBRANIA.

• Wynajem obiektów sportowych i sal

• Osobą do kontaktu w sprawie wynajmu obiektów sportowych lub sal jest

Pani Manuela Zawadzka

tel. 22 611 94 33 w. 26,

email: Manuela.Zawadzka@eduwarszawa.pl

REGULAMIN_NAJMU.pdf

TEREN OBIEKTÓW SPORTOWYCH DOSTĘPNY JEST W DNIACH:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK  - W GODZINACH 16:00 - 22:00

SOBOTA,  NIEDZIELA  - W GODZINACH 8:00 - 22:00

• Lato w mieście w SP217 III tydzień

• Od poniedzialku 08.07 do piątku 12.07 trwa III tydzień akcji Lato w mieście w SP217. Placówka jest czynna od 7.00 do 17.00. Dzieci należy przyprowadzić do 8.30. Powinny mieć ze sobą obuwie zmienne, wodę do picia i nakrycie głowy.

Zapisy do grup odbywają się pierwszego dnia każdego turnusu (poniedziałek).

Na basen dzieci powinny mieć strój kąpielowy, czepek, klapki i ręcznik.

• Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty

• Z radością ogłaszamy, że nasi wspaniali ósmoklasiści otrzymali już zaświadczenia z wynikami egzaminów. Wasze osiągnięcia były niezwykle imponujące – wyniki

• język polski - 72%,
              • matematyka - 66%,
              • język angielski aż 85%!

To zasługa ciężkiej pracy uczniów, zaangażowania i wsparcia nauczycieli oraz rodziców. Teraz, gdy macie te wspaniałe wyniki, śmiało podążajcie za swoimi marzeniami i wybierajcie wymarzone szkoły. POWODZENIA!

• Zaświadczenia o wynikach egzaminu

• 3 lipca zapraszamy wszystkich uczniów klas 8 po odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu  na zakończenie szkoły podstawowej.

Wydawanie zaświadczeń odbędzie się w sali nr 10 w godzinach: 9.00 – 11.00, w szczególnych sytuacjach zapraszamy do sekretariatu szkoły.

• 04-450 Warszawa, ul. I.Paderewskiego 45
          • Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek 8.00 - 16.00
            wtorek 8.00 - 16.00