Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
07.03.2023 21:45Przedstawiamy listę osób, które zakwalifikowały się do konkursu "Kangur matematyczny"
1. Franciszek Kosowski , 4b
2. Julia Kołton, 4c
3. Stefania Junko, 4a
4. Martyna Retman, 4b
5. Igor Cegiełka, 4c
6. Anna Boguszewska, 4b
7. Adrian Rusiński, 4a
8. Paweł Geresz, 4a
9. Zofia Kwiecińska, 4a
10. Pola Nowicka, 4b
11. Maksymilian Klimko, 4b
12. Hanna Kwaśnik, 4b
13. Krzysztof Klimkiewicz, 4a
14. Michał Piekarczyk, 5e
15. Małgorzata Pluskwa, 6c
16. Jakub Kazimierczuk, 5e
17. Wiktor Boczewski, 5b
18. Paulina Szczęch, 5a
19. Antoni Chmielak, 6b
20. Julia Ziętek, 5b
21. Tomasz Kosyl, 6a
22. Agata Szymanowska, 5b
23. Paulina Marut, 6e
24. August Jastrzębski, 8dw
25. Klaudia Portasiewicz, 8a
26. Maja Cichocka, 8d
27. Mikołaj Urbański, 7dw
28. Lena Kwiatkowska, 8g
29. Joanna Brzozowska, 8dw
Gratulujemy!
Konkurs odbędzie się 16 marca 2023r.
Zespół Nauczycieli matematyki."Historyczny Komiks" - Wyniki
22.01.2023 11:18Wyniki konkursu:
I miejsce - Julia Ziętek
II miejsce - Bartłomiej Kamiński oraz Julia Tworzewska
III miejsce - Mikołaj Madejski i Patrycja Andrzejczak
Gratulacje dla zwycięzców!
Pozostałe osoby które wzięły udział w konkursie również otrzymają nagrody.PRZEDŚWIĄTECZNE WYZWANIE Z ZADANIAMI LOGICZNYMI - WYNIKI
22.01.2023 11:26PRZEDŚWIĄTECZNE WYZWANIE Z ZADANIAMI LOGICZNYMI,
który odbył się już po raz trzeci.
Wszyscy uczniowie, którzy podjęli wyzwanie i rozwiązywali zadania z 12 zaproponowanych, wykazali się logicznym myśleniem i fantastycznymi umiejętnościami plastycznymiPrzedstawiamy WYNIKI konkursu:
Klasy I-III
I MIEJSCE
Natalia Hańczur klasa 2e
II MIEJSCE zajął
Antoni Mędrzycki z klasy 3e.
III MIEJSCE
Hania Izdebska klasa 3e
WYRÓŻNIENIA
Gabriel Markowski klasa 2a
Joanna Pasicz klasa 2a
Szymon Szczęch klasa 2a
Klasa IV-VIII
I MIEJSCE
Adam Kolega klasa 5d
II MIEJSCE
Adam Misterka klasa 4a,
III MIEJSCE
Julia Ziętek klasa 5b
WYRÓŻNIENIA
Patrycja Kociołek,
Mikołaj Madejski klasa 5c
Lena Połaska klasa 6c
Gratulujemy nagrodzonym i
serdecznie pozdrawiamy wszystkich uczestników naszej zabawy.
Nagrody
- dla klas starszych przekażą:
Anna Porzucek - Kowalczyk,
Monika Kubacka - Żurek,
- dla klas młodszych:
Małgorzata Orzeszek
Uprzejmie proszę UCZNIA z klasy II lub III, który nie podpisał pracy, a wykonał fantastyczny plakat ( choinka z bombkami z krepiny) i świetnie rozwiązał zadania, o zgłoszenie się do biblioteki.Konkurs "MASKA KARNAWAŁOWA" dla klas 0-3 - WYNIKI konkursu:
07.03.2023 21:43Dziękujemy wszystkim, którzy wykonali pracę na konkurs "Maska Karnawałowa". W związku z dużą ilością dostarczonych do nas prac, Jury postanowiło ocenić je w następujących kategoriach: Zerówka, Klasy I, Klasy II oraz Klasy III.
Poniżej przedstawiamy WYNIKI konkursu:Dziękujemy wszystkim, którzy wykonali pracę na konkurs "Maska Karnawałowa". W związku z dużą ilością dostarczonych do nas prac, Jury postanowiło ocenić je w następujących kategoriach: Zerówka, Klasy I, Klasy II oraz Klasy III.
Poniżej przedstawiamy WYNIKI konkursu:
Zerówka:
I miejsce
Matylda Andrzejczak
Tosia Prochowicz
Kasy I
I miejsce
Oliwia Kieliszczyk kl. Ia
Wiktoria Korczak kl. Id
II miejsce
Antonina Szabłowska - Bodych kl. Ia
Amelia Steć kl. Id
III miejsce
Alicja Hołuń kl. Ia
Jagoda Urbaniak kl. Ib
Klasy II
I miejsce
Kacper Śliżewski kl. IIa
Maksymilian Urbański kl. IId
II miejsce
Jakub Gołub kl. IId
Natalia Hańczur kl. IIe
III miejsce
Olga Smulczak kl. IIc
Klasy III
I miejsce
Elina Dehtiarowa kl. IIIb
Zoja Wrońska - Szaj kl. IIIc
II miejsce
Kinga Chałas kl. IIIb
Karolina Jakubowska kl. IIIb
Szymon Andrzejczak kl. IIIe
III miejsce
Pola Szczęsna kl. IIIa
Martyna Smulczak kl. IIIc
Viktoria Potęga kl. IIIc
Bardzo się cieszymy, że zainteresowanie konkursem było tak duże. Dla wszystkich uczestników przewidziano drobne upominki. Serdecznie dziękujemy za udział.
Organizatorki: Małgorzata Krzemińska - Łuczak, Małgorzata Promińska - Sambor, Małgorzata DzierżanowskaSzkolny konkurs literacki pt. "Każdy ma prawo do szczęścia" -
08.01.2023 16:14Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
pragnę poinformować, że szkolny konkurs literacki pt. "Każdy ma prawo do szczęścia" wygrały:
Na poziomie klas IV-VI:
Stefania Junko z kl. 4a
Na poziomie klas VII-VIII:
Karina Sawicka z kl. 8a
Serdecznie gratuluję zwyciężczyniom!
Bożena Brych