Harmonogram zajęć w Lecie w mieście w SP 217

lato_w_miescie_2018_I_turnus.pdf

Zapisy do programu Lato w Mieście 2018
            Informacje dla kandydatów

Z opieki i zajęć edukacyjno – wychowawczych organizowanych w ramach Programu „Lato w Mieście” 2018 mogą korzystać uczniowie warszawskich szkół oraz dzieci i młodzież zamieszkała w Warszawie.

Nazwy i adresy szkół, w których prowadzony jest Program „Lato w Mieście” 2018 znajdują się w zakładce po prawej stronie „wakacyjne punkty edukacyjne” i/lub „szkoły specjalne”.

Zapisy do „Lata w Mieście” 2018 prowadzone będą przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń, który od 17 maja 2018 r. od godziny 12.00 dostępny będzie pod adresem: www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

Rodzice dzieci zainteresowanych programem logują się w systemie. Loginem jest pesel dziecka, hasło należy utworzyć samodzielnie.

Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów wakacyjnych należy wskazać szkoły i ułożyć je od najbardziej preferowanej do najmniej. Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy z 10 jednotygodniowych turnusów. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kończy pierwszy etap zapisów.

Podanie adresu mailowego umożliwi przesłanie informacji o wyniku zapisów w terminie:
            7 czerwca 2018 r.

Kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty za wyżywienie, w wysokości 7 zł za każdy dzień pobytu w szkole. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły są zwolnieni z opłat za posiłki w wakacyjnych placówkach edukacyjnych na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły. Zajęcia artystyczne, sportowe, edukacyjne, rekreacyjne zorganizowane w ramach oferty przedsięwzięć miejskich i dzielnicowych są bezpłatne.

Złożenie, do 18 czerwca br. do godziny 15.00, w każdej ze szkół, do której dziecko zostało zakwalifikowane, potwierdzenia dokonania opłaty lub zaświadczenia o zwolnieniu z opłat wraz z wydrukiem karty kwalifikacyjnej (do pobrania z systemu) jest warunkiem przyjęcia do Programu „Lato w Mieście” 2018.

Dodatkowe informacje można uzyskać w szkołach, które prowadzą program podczas najbliższych wakacji.

Przed wypełnieniem karty kwalifikacyjnej prosimy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów.

Czekamy na Ciebie!

harmonogram_dla_kandydatow_lato_2018