• Nagłówek

• Nasza szkoła jest Feryjną Placówką Edukacyjną w trakcie tegorocznych ferii zimowych, czyli w terminie:                                           od 28 stycznia 2019r. do 8 lutego 2019 r.

W ramach Programu "Zima w Mieście 2019" nasza placówka będzie funkcjonować przez pięć dni w tygodniu,                            w godz. 7.00- do 17.00.

Zapewniamy opiekę oraz zajęcia zorganizowane m.in. zajęcia sportowe, rekreacyjne, edukacyjne, muzyczne, plastyczne oraz aktywności poza placówką - wycieczki, seanse filmowe, spektakle teatralne, lekcje muzealne czy też spotkania z ciekawymi ludźmi.

Udział dziecka w ramach programu jest bezpłatny, opłacie podobnie jak w latach ubiegłych podlega jedynie opłata za wyżywienie w wysokości 7 zł za dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły są zwolnieni z opłat w feryjnych placówkach edukacyjnych na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły.

Zapisu uczestnika na akcję "Zima w Mieście 2019" dokonują rodzice/opiekunowie pod adresem                  https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl wybierajac dostępne turnusy.

Każdy kandydat może zarejestrować się tylko raz używając numeru pesel lub jeżeli jast cudzoziemcem, używając numeru innego dokumentu.

Szczególy dot. rekrutacji wraz z kartą zgłoszenia i regulaminem wybranej Feryjnej Placówki Edukacyjnej znajdują się w w/w elektronicznym systemie zgłoszeń.

W dniu 14.01.2018 r. o godz.8:00 zostanie uruchomiona rekrutacja uzupełniająca w elektronicznym systemie zgłoszeń.

Rekrutacja uzupełniająca potrwa wyłącznie do godz 11:00 dnia 16 stycznia 2019 r.

Zapraszamy do rejestracji wszystkich, którzy chcą aby ich dzieci nie nudziły się podczas zimowych ferii.

Dane do przelewu (7,00 zł za jeden dzień):

Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi

ul. I. Paderewskiego 45, 04-450 Warszawa

nr rachunku:

z dopiskiem – Zima w mieście (imię i nazwisko dziecka)

Regulamin_Zima_w_miescie.doc

Rekrutacja_uzupelniajaca.pdf