• Rembertów Moja Mała-Ojczyzna

• Rodzinna gra terenowa 30.05.2015

Rodzinna gra terenowa

W ramach realizowanego Projektu edukacyjnego „Rembertów Moja Mała Ojczyzna”, „Wiem, umiem, potrafię”  zapraszamy Państwa do ostatniego, podsumowującego etapu – rodzinnej gry terenowej.

Przypominamy, że ideą projektu jest poznawanie Rembertowa rodzinnie.

Poniżej przedstawiamy regulamin gry.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

REMBERTÓW -  MOJA   MAŁA  OJCZYZNA

Regulamin rodzinnej gry terenowej

1. Gra odbywa się w sobotę 30 maja 2015 r. w godz. 10.30 – 13.30.
            1. Miejscem gry jest teren Akademii Obrony Narodowej. Start i meta w wyznaczonym miejscu na AON wg mapki załączonej do regulaminu po 25.05.2015r.
            1. Organizatorem gry jest Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi .
            1. Gra jest podsumowaniem realizowanego przez Szkołę Podstawową nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi projektu  „Rembertów moja mała ojczyzna”, ma na celu:
            • zapoznać i zainteresować historią Rembertowa uczniów szkoły, ich rodziców oraz mieszkańców,
            • rozpocząć sezon spacerów i wędrówek rodzinnych,
            • poprawić kondycję fizyczną,
            • integrować środowisko szkolne i rodzinne
            1. W grze biorą udział drużyny składające się z 6 uczestników ( jedna osoba dorosła – rodzic/opiekun i 5 uczniów SP 217) oraz dowolnej liczby obserwatorów. Drużynie przewodniczy osoba dorosła (rodzic/opiekun), która odpowiada za bezpieczeństwo całej drużyny w czasie gry.
            1. Warunkiem uczestnictwa w grze jest zarejestrowanie drużyny za pomocą karty zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 25 maja br.; udział rodzica z drużyną w odprawie 30.05.2015r. o godz. 10.15 w wyznaczonym miejscu na terenie AON wg mapki załączonej do regulaminu po 25.05.2015r. i odebranie pakietu startowego.
            1. Na kolejnych punktach drużyna musi pojawić się w całości, dyskwalifikowane będą drużyny, które będą się dzielić lub łączyć (np. kilka osób z każdej grupy udaje się w kilka miejsc równocześnie) lub dotrą na metę po określonej godzinie.
            1. Drużyna zgłasza się do ostatecznego punktu kontrolnego najpóźniej do 13.30. bez względu na ilość wykonanych zadań.
            1. Zakończenie gry  i uroczystość wręczenia nagród  za zwycięstwo w grze i za pracę w całym projekcie –  ok. godz. 13.30 na terenie AON (w miejscu wskazanym przez organizatorów na starcie).

Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie

Rada Rodziców zaprasza po grze na „małe co nieco”

Zgłaszać(rejestrować) drużyny można:

1. Zgłoszenie drużyny powinno być wysłane przez rodzica – uczestnika zespołu i zawierać: imiona i nazwiska uczestników i wskazanie rodziców.
            2. Na zebraniu rodziców dnia 18.05.2015 r. do wychowawcy.
            3. W wersji elektronicznej na adres: gra_terenowa217@poczta.onet.pl
            4. Na karcie zgłoszenia w sekretariacie szkoły.
            5. Ostateczny termin zgłoszenia drużyny mija 25.05.2015r. o godz. 15:00

karta zgloszenia - gra terenowa