• Lista przedmiotów

    • Poniżej podane są nazwiska nauczycieli uczących dany przedmiot.

    • biol
    • biologiaMałgorzata Popławska
    • chem
    • chemiaJoanna Karwowska
    • D.zaw
    • Doradctwo zawodoweAnna Gromadzka
    • 1-3
    • edukacja wczesnoszkonaAgnieszka Cieśnikowska, Agnieszka Chucher-Smulczak, Dominika Grzenkowicz, Małgorzata Grzeszczak, Urszula Katner-wicedyr., Anna Kiesner, Aleksandra Krysztofiak, Magdalena Lisik, Renata Marszałek, Eugenia Mathea, Danuta Mazek, Katarzyna Neska, Emilia Pruchno-Szelągowska, Stanisława Sobolewska, Barbara Trzaskacz, Renata Wleklińska, Małgorzata Żebrowska,
    • fiz
    • fizykaElżbieta Łukasik
    • geogr
    • geografiaMałgorzata Dobrowolska
    • hist
    • historiaMirosława Szpakowska-Płusa, Alina Idzikowska
    • inf
    • informatykaMagdalena Pachocka, Sławomir Lipiński
    • j.ang
    • j. angielskiPaulina Chodowiec,Anna Dębek, Magdalena Doromoniec, Bożena Długoszek, Paulina Kierzkowska, Martyna Majewska, Oliwia Sidorczuk,
    • jf
    • j. francuskiMagdlena Krakowska
    • jn
    • j. niemieckiMonika Wrzaszcz
    • j.pol.
    • j. polskiBożena Brych, Teresa Górska, Ewelina Kalman, Beata Kaźmierska, Anna Wróblewska, Małgorzata Zalewska
    • log
    • logopedaMonika Rzępołuch
    • mat
    • matematykaElżbieta Łukasik, Sylwia Niebudek, Elżbieta Parr, Anna Porzucek-Kowalczyk, Justyna Stawicka,
    • muz
    • muzykaAlina Idzikowska, Sylwia Wronkiewicz
    • n.wsp.
    • nauczyciel wspomagającyEwa Bałdyga, Krzysztof Działakiewicz, Kamilla Prarat, Magdalena Zduńczyk
    • Oz
    • Od zabawyPrzemysław Budek, Andrzej Chomiuk, Zbigniew Czop, Dariusz Czyżewski, Krzysztof Działakiewicz, Lucyna Milewska-Moneta
    • ped
    • pedagogAnna Gromadzka, Jolanta Paciejewska, Agnieszka Ziniewicz
    • piel
    • pielęgniarkaTeresa Skowrońska
    • pla
    • plastyka Iwona Szymaniak, Marta Pałdyna, Anna Rżysko
    • przyr
    • przyrodaMałgorzata Dobrowolska, Anna Niemirka, Małgorzata Popławska, Halina Sawicka-dyr.szkoły
    • psych
    • psychologSylwia Stadnik
    • reed
    • reedukator Sylwia Gibała, Anna Łaniecka, Barbara Trzaskacz,
    • rel
    • religiaMariusz Chorchos, Alicja Grabowska, Iwona Widyńska, Barbara Trajer
    • świetl.
    • świetlicaAgnieszka Ceglińska, Marzena Filipczuk, Anna Gwóźdź-kier.św.,Jolanta Jarek, Marcin Koszołko, Sylwia Kuczborska, Izabella Leszczyńska, Anna Młynarek, Magdalena Polubiec, Andrzej Smoliński, Karolina Sobiecka-Ołdak, Dorota Starczewska, Teresa Stypułkowska, Beata Wasilewska,
    • tech
    • technikaIwona Szymaniak
    • wdżr
    • wychowanie do życia w rodzinieAgnieszka Cieśnikowska, Anna Gromadzka, Agnieszka Ziniewicz, Małgorzata Żebrowska
    • wf
    • wychowanie fizycznePrzemysław Budek, Andrzej Chomiuk, Zbigniew Czop, Dariusz Czyżewski, Lucyna Milewska-Moneta, Marta Pałdyna, Andrzej Smoliński
    • Wych przedsz
    • Wychowanie przedszkolneJolanta Karolak, Lucjana Lisowska,
    • Zaj rytm muz
    • Zaj. rytmiczno - muzyczneAnna Gwóźdź, Jolanta Karolak