• Dzień jedności z Ukrainą

• 1.03.2022 Obchodziny w naszej Szkole dzień jedności z Ukrainą.

Uczniowie oraz pracownicy Szkoły Podstawowej nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi przychodzą ubrani w kolory nawiązujące barwami do flagi Ukrainy lub noszą kotyliony.

• Nauka zdalna

• Od czwartku 27 stycznia uczniowie klas V-VIII przechodzą na naukę zdalną do 18 lutego.

Uczniowie klas I - IV uczą się w trybie stacjonarnym.

Świetlica szkolna pacuje w trybie stacjonarnym.

Od poniedziałku 21.02 wszystkie klasy V-VIII wracają do nauki stacjonarnej.

• Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ze słuchania 'The Bat Kid'

• Kategoria klasy 5 i 6

3 miejsce- Aleksander Gutt 6b

6 miejsce- Martyna Plichta 5b, Olga Rosa 5e

7 miejsce- Aleksandra Smolarczyk 5b

8 miejsce- Krzysztof Czapski 6b

Kategoria klasy 7 i 8

3 miejsce- Amelia Lenkiewicz 8b, Igor Leszczyński 8dw

6 miejsce- Igor Salewski 7dw

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele Języka Angielskiego

• Zebranie obowiązkowe

• W czwartek 27.01.2022 odbędą się zebrania obowiązkowe online dla rodziców uczniów klas 0-8.

17.00 - klasy 5, 6, 7, 8

18.00 - klasy 0, 1, 2, 3, 4

Spotkania z nauczycielami poszczególnych przedmiotów proszę ustalać z wychowawcą.

W czwartek w szkole obowiązuje plan B.

• Od poniedziałku - zmiany w planie lekcji

• Od poniedziałku (10.01.2022 r.) nastąpiły zmiany w planach lekcji niektórych klas. Bardzo proszę o zapoznanie się z tymi zmianami ( plan dostępny  na Librusie i  stronie szkoły).

• Ogólnopolskie wyniki konkursu OLIMPUS z języka angielskiego

• Klasy 4

Justyna Rajska 1 miejsce- dyplom laureata I miejsca

Grzegorz Czapski 13 miejsce- dyplom laureata

Pola Molska 14 miejsce- dyplom laureata

Klasy 5

Gaja Wrońska-Szaj 12 miejsce- dyplom laureata

Małgorzata Pluskwa 14 miejsce- dyplom laureata

Klasy 6

Krzysztof Czapski 13 miejsce- dyplom laureata

Klasy 8

Zofia Bulsiewicz 7 miejsce- dyplom laureata

Gratulujemy!

Zespół nauczycieli języka angielskiego

• Opłaty za obiady w styczniu i lutym 2022

• Opłata za obiady za m-c STYCZEŃ I LUTY wynosi 115,00 zł  (bez odliczeń)  - kwota ta została już pomniejszona o 3 dni grudnia (20 – 22.12.2021 r)

Wpłatę należy dokonać do 12.01.2022 r.

Bardzo proszę o terminowe wpłaty

Rodzice dzieci, które uczęszczały  do szkoły w dniach 20-22.12.2021 r. , oraz  03-05.01.2022 r. dopłacają za te  6 dni (tj. 30,00 zł)

• Zima w Mieście 2022

• Od 30 grudnia 2021 r. ruszają zapisy na  akcję Zima w mieście 2022.Zwracamy uwagę, że w naszej dzielnicy akcja Zima w Mieście będzie odbywać się tylko w Szkole Podstawowej nr 376 , ul. Ziemskiego 22. Podniesiona znacząco została opłata za opiekę i wyżywienie (z 20 zł do 50 zł dziennie).

Na stronie Urzędu Dzielnicy Rembertów https://liblink.pl/lAYJRqrEtm wchodzimy na kafelek edukacja, a tam pojawia się logo Zimy w mieście. Po jego aktywacji jesteśmy bezpośrednio przekierowani na stronę  elektronicznego systemu zgłoszeń do Warszawskiej Akcji Zima w mieście https://liblink.pl/Hzzx9R7vc1Tam są wszelkie szczegółowe informacje dot. Akcji (Harmonogram, Zasady rekrutacji, pliki do pobrania itp.)

• Dyżur opiekuńczy

• Informujemy, że w naszej szkole w dniach: 23-31 grudnia nauczyciele pełnią w świetlicy szkolnej dyżur opiekuńczy w godz.7.00-17.00.

Wyjątkiem jest 24 grudnia - w godz. 7.
              00-14.00

W tych dniach stołówka nie wydaje obiadów.

• Zajęcia zdalne

• W poniedziałek, 13 grudnia Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

• Szkolna Wigilia Korytarzowa

• Zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8 na Szkolną Wigilię Korytarzową, przygotowaną przez Samorząd klas 6-8. Już jutro, 17 XII w piątek, baw się razem z nami i zdobądź słodką nagrodę. W różnych miejscach szkoły czekają zadania. Konkurencje prowadzą uczniowie z logo Samorządu. Możesz rozwiązać krzyżówkę lub wykreślankę, rzucać woreczkiem do celu, narysować świąteczny rysunek weddług instrukcji, zrobić bombkę lub Mikołaja, rozwiązać zagadkę. Za każde zadanie dostaniesz kolorową choineczkę. 4 choineczki w różnych kolorach wystarczą, żeby dostać słodką nagrodę. Jeżeli się przebierzesz świątecznie (Mikołaj, Śnieżynka, renifer lub zielono, czerwono) też dostaniesz choineczkę. Baw się razem z nami od 9:40 oraz na dużych przerwach. UWAGA! O 11.30 i 12.30 koncert chóru, bębniarzy i skrzypaczek- pod salą 66.

Zapraszamy do zabawy. Samorząd klas 6-8

• Szlachetna Paczka

• Kolejny już raz nasza szkoła przystąpiła z inicjatywy Rady Rodziców do akcji Szlachetna Paczka. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Udało się zebrać  8519 zł. W piątek wolontariusze przygotowali 39 paczek z darami.

• 13.12.2021 - Konsultacje

W poniedziałek, 13 grudnia odbędą się szkolne konsultacje online.

Zapraszamy do kontaktu z wychowawcą, nauczycielem lub szkolnym specjalistą.