• Zebrania

• W czwartek 24.01.2019r. odbędą się zebrania obowiązkowe w następującym porządku:

godz. 17.00  w ustalonych salach -

kl. "0";    1a,b,c,d,e;    2a;

kl. 4a,c,d,e,f,g;     5h;

kl. 6a,b,c,d;    8a,b,c;

godz.18.30 w ustalonych salach -

kl. 2,b,c,d,e;     3a,b,c;

kl. 5a,b,d,e,f,i,j;  7a,b,c,d,e;

Klasa 5c i 8e - zebranie w innym terminie.

• Koncert noworoczny - WOŚP

• W najbliższą niedzielę 13.01.2019 r., jak co roku, zapraszamy rodziców i uczniów na koncert noworoczny, który odbędzie się w sali gimnastycznej o godz. 11.00.

W programie m.in. jasełka II e oraz koncert wigilijny, w którym udział wezmą: chór "Półton", soliści, Teatr Dziwadło oraz Orkiestra "Masa Krytyczna" - złożona z flecistów, skrzypaczek, instrumentów perkusyjnych, bębniarzy i chóru. Przedstawimy również mini spektakl pt.: "Opowiadanie wigilijne", zaśpiewamy kolędy i piosenki świąteczne oraz zostanie wykonana pastorałka "Skrzypi wóz" w wykonaniu Orkiestry.

Ok. godz. 12.45 chór i Orkiestra "Masa Krytyczna" wystąpią na Rembertowskim Finale WOŚP w sali Bankietowej przy ul. Strażackiej 108.

• Marzycielska Poczta

• W dniach 13-19 grudnia uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję Marzycielska Poczta. Akcja ta polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Podopieczni Marzycielskiej Poczty to dzieci z całej Polski, zmuszone do ciągłej rehabilitacji i częstych pobytów w szpitalach. Choroba bardzo często ogranicza ich kontakt z rówieśnikami, którego szczególnie potrzebują. W ciągu tych kilku dni udało się napisać 85 listów i 31 kartek ze słowami niosącymi wsparcie i dającymi radość.Na szczególne uznanie za zaangażowanie w akcję pisania listów zasługują uczniowie klas: 4e, 5a, 5h i 5j piszący pod kierunkiem p. Danuty Jutkiewicz.

• Zima w mieście

• Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z harmonogramem warszawskiego programu "Zima w mieście" 2019 w dniu 14 stycznia o godz 8:00 rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca w ramach akcji "Zima w mieście".

Nasza szkoła jest Feryjną Placówką Edukacyjną przez dwa turnusy ferii zimowych.

Zapisu uczestnika na akcję "Zima w mieście" dokonują rodzice/opiekunowie pod adresem https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl , gdzie 14.01.2018 r. o godz.8:00 zostanie uruchomiona rekrutacja uzupełniająca w elektronicznym systemie zgłoszeń.

Rekrutacja uzupełniająca potrwa wyłącznie do godz 11:00 dnia 16 stycznia 2019 r.

Zapraszamy do rejestracji wszystkich, którzy chcą aby ich dzieci nie nudziły się podczas zimowych ferii.

HARMONOGRAM ZAPISÓW