• Zebrania
          • Zebrania

          • W poniedziałek 19.11.2018 r. odbędą się zebrania obowiązkowe w następującym porządku:

            godz. 17.00  w ustalonych salach - 

            kl. "0";    2b,c,d,e;    3a,b,c

            kl. 4a,c,d,f,g;     5a,b,c,d,e,f,h,i;

            godz. 17.30  na małej sali gimnastycznej - kl. siódme i ósme

            godz.18.30 w ustalonych salach - 

            kl. 1a,b,c,d,e;     2a;

            kl. 6a,b,c,d;     7a,b,c,d,e;     8a,b,c,e

            Klasa 4e i 5j - zebranie w innym terminie.

        • 12 listopada
          • 12 listopada

          • W związku ze Świętem Odzyskania Niepodległości w dniu 12 listopada w szkole nie ma zajęć dydaktycznych i opiekuńczych.

        • Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole
          • Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole

          • W dniu 9 listopada w naszej szkole odbędą się uroczyste apele wg harmonogramu:

            klasy 0-3 

                             - godz.  9.45 mała sala gimnastyczna

                            - godz. 11.45 mała sala gimnastyczna

            klasy 4-8 

                            - godz. 11.45 duża sala gimnastyczna

                            - godz. 12.45 duża sala gimnastyczna

          • Rekord dla Niepodległej

          • Nasza szkoła dołączyła do grona ponad 20 tysięcy przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych biorących udział w akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej wspólnie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. Celem „Rekordu dla Niepodległej” jest wspólne zaśpiewanie 4-zwrotkowego hymnu narodowego przez uczniów i nauczycieli przedszkoli, szkół w kraju i za granicą w piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11.

            Świętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości !

          • Wyniki VII Szkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznych

          • To już siódmy raz, 31 października 2018r. w naszej szkole śpiewaliśmy pieśni patriotyczne. W konkursie brali udział uczniowie klas  1 – 3.  Serdecznie gratulujemy uczestnikom pięknego występu i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej uroczystości. Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie za rok.

            Kategoria: klasy pierwsze

            I miejsce: Pola Tarczyńska 1c  „Jestem Polką i Polakiem”

            II miejsce: Krzysztof Kurant 1b  „Serce w plecaku”

            III miejsce: Hanna Wereszczyńska 1a  „Piechota”

            Wyróżnienia:

            • Julia Kóska 1c  „Wojenko, wojenko”
            • Nicole Borkowska 1d  „Przybyli ułani”
            • Fadi Al.-Rabi 1d  „Przybyli ułani”

            Kategoria: klasy drugie i trzecie

            I miejsce:  Natalia Kóska 3c  „Co to jest niepodległość”

            II miejsce: Mikołaj Odrobina 2e  „Czuwaj wiara”

            III miejsce: Gaja Szaj-Wrońska 2c  „Dziś idę walczyć mamo”
            Wyróżnienia:

            • Maria Odrobina  2e  „Warszawskie dzieci „
            • Przemysław Trzaskacz 3a „Piechota”

            Kategoria: świetlica szkolna

            I miejsce: Antek Krzak 2e „Przybyli ułani”

            II miejsce: Patrycja Andrzejczyk 1b  „Dziś idę walczyć mamo”

            III miejsce: Maksymilian Trzosowski 3c „O mój rozmarynie”