• Mobilne planetarium Anuka

• W dniach 24,25,26 kwietnia do naszej szkoły przyjechało mobilne planetarium Anuka.
            Na sali gimnastycznej został rozstawiony spory namiot w kształcie kopuły. Wyglądał niepozornie, jednak wejście do niego wprowadzało uczniów w inny świat - świat astronomii. Dodatkowo przeprowadzone zostały warsztaty  przygotowane przez zawodowych astronomów z przygotowaniem pedagogicznym.                                                Zdjęcia zamieściliśmy w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY.

• Zaczytani 2018

• Nasza szkoła przystąpiła do Wielkiej Zbiórki Książek 2018. Celem akcji jest wsparcie pacjentów szpitali - dzieci, młodzieży oraz dorosłych, poprzez tworzenie bibliotek na szpitalnych oddziałach. Zachęcamy Wszystkich do udziału w Wielkiej Zbiórce Książek. Razem możemy pomóc małym i dużym pacjentom przetrwać ciężki czas spędzony w szpitalu oraz zwalczyć towarzyszącą nudę.

W szkole książki będą zbierane w dniach 25.04 - 20.05 do specjalnie oznaczonego kartonu na parterze lub w pokoju pedagogów (s. 69). Można przynosić książki nowe lub używane, lecz w bardzo dobrym stanie. Wydane po 2000 roku.

• XV Festiwal szkolny - podsumowanie

• W sobotę 14.04.2018 r. nasza szkoła żyła Festiwalem szkolnym „AKTYWNI I KREATYWNI… W PODRÓŻY.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom, którzy aktywnie zaangażowali się w przygotowanie i pracę podczas festiwalu. Bez tak szerokiego wsparcia nie byłby on tak wspaniały.

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy odwiedzili nas w czasie trwania Festiwalu. Mamy nadzieję, że bawili się Państwo dobrze i był to czas odpoczynku od dnia codziennego.

Może, że spotkamy się wszyscy w przyszłym roku, już na XVI Festiwalu szkolnym, na który już dziś serdecznie zapraszamy.

A co się działo, można zobaczyć na zdjęciach w zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY lub na filmikach w zakładce SZKOŁA OKIEM KAMERY.

• XV Festiwal - Ulubiony wiersz

• Podczas XV Festiwalu odbyło się głosowanie na ulubiony wiersz J. Tuwima. Głosowanie cieszyło się dużą popularnością. Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania:

1. Lokomotywa - 128 głosów

2. Prasie radio - 85 głosów

3. Rzepka - 62 głosy

4. Słoń Trąbalski - 45 głosy

5. Inne - 10 głosów.

• XV Festiwal szkolny " Aktywni i kreatywni... w podróży"

•          Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy XV Festiwal szkolny, który odbędzie się 14 kwietnia 2018 r.  w sobotę w godzinach od 11.00 do 14.30 pod hasłem "Aktywni i kreatywni... w podróży".

• Próbny sprawdzian

• W tym tygodniu w naszej szkole odbędzie się próbny egzamin dla klas 7.

Uczniowie piszą:

wtorek - j.polski

środa - matematyka

czwartek - j.angielski.

Godziny egzaminu zostaną podane uczniom.

• Fluoryzacja

W dniach 10-12 kwietnia odbędzie się fluoryzacja zębów dla uczniów klas I-VI.