• Wydarzenia w świetlicy

• Dzień Dobrego Słowa

• 22.09.2019 20:22
          • Dnia 13.09 obchodziliśmy dzień dobrego słowa. Dzieci stworzyły pajęczynę dobrych słów która stała się fantastycznym torem przeszkód. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.

• "Życzliwym być każdemu wypada,

Życzliwym być to gratka nie lada,

Życzliwym być z uśmiechem na twarzy,

Życzliwym być niech często się zdarzy..."

Projekt „Dzień Dobrego Słowa”, realizowany w naszej świetlicy szkolnej, przypomina nam o tym, byśmy byli życzliwi dla siebie nie tylko od święta, ale także na co dzień - niezależnie od tego czy w danej chwili jesteśmy pełni radości i  dobrego humoru, czy mamy zły nastrój.

Pamiętajmy o wzajemnej życzliwości każdego dnia, choć projekt ten realizujemy zawsze przez jeden dzień w miesiącu, czyli 13. każdego miesiąca. Tak też było we wrześniu.

Oprócz dekoracji wiszącej na korytarzu zaakcentowaliśmy ten dzień przygotowując w grupie dzieci z klasy II d przedstawienie kukiełkowe pt. "Nasze podwórko".

Przedstawienie to pokazywało dzieciom, że mając życzliwe nastawienie do kolegów, pomimo konfliktowej sytuacji jesteśmy w stanie się porozumieć.  Dziecięcy spektakl oglądali chętni uczniowie przebywający w tym czasie w świetlicy szkolnej.

A dla aktorów teatrzyku „Dorkowo” – „pierwsze koty za płoty”!

Przedstawienie udało się i zyskało aprobatę publiczności pokazaną brawami.

Koordynator akcji: p. Dorota Stardzewska

• 04-450 Warszawa, ul. I.Paderewskiego 45
        • Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek 8.00 - 16.00
          wtorek 8.00 - 16.00