• Gość specjalny w naszej szkole  - spotkanie z panią Anną Łukasiak - medalistką Mistrzostw Świata
        • Gość specjalny w naszej szkole - spotkanie z panią Anną Łukasiak - medalistką Mistrzostw Świata

• 08.03.2024 14:54
        • 6 marca 2024 roku odbyło się spotkanie z Panią Anną Łukasiak i Panem Arturem Kruszewskim, którzy przyjęli nasze zaproszenie i opowiedzieli o swojej wielkiej pasji, jaką są ZAPASY.
        • Czy wiecie, że Pani Anna Łukasik, absolwentka naszej szkoły, zapaśniczka, reprezentantka Polski, walcząca w stylu wolnym jest brązową medalistką Mistrzostw Świata w 2022 roku i Mistrzostw Europy w 2021 i 2022roku. Zdobyła siedemnaście medali mistrzostw Polski.

Na stronie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Anna_%C5%81ukasiak przeczytacie o wielu innych trofeach, które posiada.

Pani Anna Łukasiak zaczęła uprawiać zapasy w wieku 18 lat pod opieką trenera Artura Kruszewskiego, a wspólna praca przyniosła liczne sukcesy zarówno na arenie krajowej jak i w rywalizacji międzynarodowej. Fantastycznie zobaczyć naszą reprezentantkę Polski w akcji i posłuchać z jakim zaangażowaniem, wspólnie z trenerem opowiada o ZAPASACH, które stały się jej pomysłem na życie.

O Zapasach – sporcie walki, polegającym na zmaganiu się dwóch zawodników przez stosowanie chwytów i rzutów przeczytacie na stronie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zapasy Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za poświęcony czas i interesujące spotkanie, które pokazało piękno ZAPASÓW – dyscypliny sportowej, która zdobyła ich serca.

Zobacz zdjęcia ->

Organizatorzy: M. Orzeszek. M. Jargieło, M. Księżycka, M. Żebrowska