• Wydarzenia w świetlicy

• 26.11.2020 11:03
          • Dnia 25.11.2020 r. uczniowie przebywający w świetlicy uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Do naszej zabawy przyłączyli się również uczniowie pracujący zdalnie, przesłali nam piękne prace i zdjęcia swoich pluszaków.
          • Dzieci  w świetlicy obejrzały prezentację przybliżającą zapoczątkowanie Święta Misia oraz instruktaż "Jak powstaje miś przytulanka? - z kamerą u krawca". Metodą burzy mózgów wymienialiśmy znane misie - te z bajek, filmów oraz książek. Przy dźwiękach piosenek o misiu dzieci kodowały. Z ich uważnego śledzenia każdego ruchu i wypełniania odpowiednich kwadratów powstały piękne misie. Dzieci z radością kolorowały różne uszatki ukryte w mandalach oraz rozwiązywali "misiowe" rebusy. Na koniec dnia każdy dostał medal z dużym Niedźwiadkiem, który towarzyszył im w świetlicy.

Poniżej prezentujemy nadesłane prace od uczniów, którzy przyłączyli się do naszej zabawy.

Dziękujemy za wspaniałe prace i zdjęcia Waszych PLUSZAKÓW:

Dawid z kl. 7E, przesłał nam zdjecie ze swoim mini kłapouchym i mamą z jej ukochanym misiem. A dostala go jak miala 7 lat.
              To jest piekna praca Roksany G. z klasy 3b.
               Ania K. z klasy 1a wykonała śliczny portret swojego misia.
              A oto portret misia Zosi Cz. z kl. 1A.

• 04-450 Warszawa, ul. I.Paderewskiego 45
        • Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek 8.00 - 16.00
          wtorek 8.00 - 16.00