• Zima w Mieście

• Już jest program II turnusu Programu Zima w Mieście 2019!

Zachęcamy uczestników do jak najszybszego wyboru grup - ilość miejsc w poszczególnych grupach jest ograniczona.

PROGRAM ZIMA W MIEŚCIE II TYDZIEŃ

Zapisy mailowo do grup pod adresem j.kaczorowska@sp217.pl (w przypadku braku zgłoszenia takiej chęci, dzieci zostaną w poniedziałek o godz 8:30 przypisane do grup losowo).

• Ferie zimowe;-)

• Życzymy wszystkim uczniom miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim półroczu.

• Po feriach zimowych

• W poniedziałek, 11.02.2019 r. z przyczyn organizacyjnych lekcje odbywać sie będą według planu B.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku :)

PLAN - wersja "B"

1. 8.00 -  8.35
              2. 8.40 -  9.15

• Zima w Mieście

• Drodzy rodzice,

przedstawiamy program zajęć zorganizowanych dla uczestników tegorocznej akcji Zimy w Mieście 2019.

PROGRAM ZIMA W MIEŚCIE

• 21.01. Dzień Babci 22.01 Dzień Dziadka

• Życzę Tobie, Babciu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była. Życzę Ci, Babuniu, życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego!

a TY Kochany Dziadku, przyjmij te życzenia i wiedz że me serce nigdy się nie zmienia, a więc w Twe Święto, w dniu pełnym radości życzę zdrowia, szczęścia, pogodnej starości.

• Zebrania

• W czwartek 24.01.2019r. odbędą się zebrania obowiązkowe w następującym porządku:

godz. 17.00  w ustalonych salach -

kl. "0";    1a,b,c,d,e;    2a;

kl. 4a,c,d,e,g;     5h;

kl. 6a,b,c,d;    8a,b,c;

godz.18.30 w ustalonych salach -

kl. 2b,c,d,e;     3a,b,c;

kl. 5b,d,e,f,j;  7a,b,c,d,e;

Klasa 4f, 5a, 5c, 5i i 8e - zebranie w innym terminie.

• Koncert noworoczny - WOŚP

• W najbliższą niedzielę 13.01.2019 r., jak co roku, zapraszamy rodziców i uczniów na koncert noworoczny, który odbędzie się w sali gimnastycznej o godz. 11.00.

W programie m.in. jasełka II e oraz koncert wigilijny, w którym udział wezmą: chór "Półton", soliści, Teatr Dziwadło oraz Orkiestra "Masa Krytyczna" - złożona z flecistów, skrzypaczek, instrumentów perkusyjnych, bębniarzy i chóru. Przedstawimy również mini spektakl pt.: "Opowiadanie wigilijne", zaśpiewamy kolędy i piosenki świąteczne oraz zostanie wykonana pastorałka "Skrzypi wóz" w wykonaniu Orkiestry.

Ok. godz. 12.45 chór i Orkiestra "Masa Krytyczna" wystąpią na Rembertowskim Finale WOŚP w sali Bankietowej przy ul. Strażackiej 108.

• Marzycielska Poczta

• W dniach 13-19 grudnia uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję Marzycielska Poczta. Akcja ta polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Podopieczni Marzycielskiej Poczty to dzieci z całej Polski, zmuszone do ciągłej rehabilitacji i częstych pobytów w szpitalach. Choroba bardzo często ogranicza ich kontakt z rówieśnikami, którego szczególnie potrzebują. W ciągu tych kilku dni udało się napisać 85 listów i 31 kartek ze słowami niosącymi wsparcie i dającymi radość.Na szczególne uznanie za zaangażowanie w akcję pisania listów zasługują uczniowie klas: 4e, 5a, 5h i 5j piszący pod kierunkiem p. Danuty Jutkiewicz.

• Zima w mieście

• Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z harmonogramem warszawskiego programu "Zima w mieście" 2019 w dniu 14 stycznia o godz 8:00 rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca w ramach akcji "Zima w mieście".

Nasza szkoła jest Feryjną Placówką Edukacyjną przez dwa turnusy ferii zimowych.

Zapisu uczestnika na akcję "Zima w mieście" dokonują rodzice/opiekunowie pod adresem https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl , gdzie 14.01.2018 r. o godz.8:00 zostanie uruchomiona rekrutacja uzupełniająca w elektronicznym systemie zgłoszeń.

Rekrutacja uzupełniająca potrwa wyłącznie do godz 11:00 dnia 16 stycznia 2019 r.

Zapraszamy do rejestracji wszystkich, którzy chcą aby ich dzieci nie nudziły się podczas zimowych ferii.

HARMONOGRAM ZAPISÓW